Logo
22 Січня 2021, 15:13

Вихованці Академії боротьби Прикарпаття – чемпіони України з вільної боротьби

19-21 січня в Харкові відбувся Чемпіонат України з вільної боротьби серед чоловіків пам’яті заслуженого тренера України Леоніда Дуная.

Прикарпатські борці показали рекордні результати. Вперше за 30 літню історію участі у чемпіонатах України та всеукраїнських змаганнях серед дорослих, спортсмени здобули такий успіх.

Прикарпатські борці привезли шість медалей: три золота, два срібла та бронзу:

Чемпіони України: Андрій Джелеп (вк.61кг.), Ігор Никифорук (вк.70кг), Андрій Свирид (вк.65кг)

Срібні призери чемпіонату України: Іван Білейчук (вк.65кг) та Валентин Блясецький (вк.61кг)

Бронзовий призер чемпіонату України: Ярослав Гурський (вк.61кг)

Двоє чемпіонів України, срібні й бронзовий призери є вихованцями Академії боротьби Прикарпаття імені Василя Федоришина.

Нагадаємо, Академію відкрили рік тому. Її обладнали, як сучасний тренувальний комплекс за міжнародними стандартами. Усе для того, щоб спортсмени мали комфортну базу, професійний майданчик для високих досягнень у спорті.

Ініціатори створення Академії – президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області Едуард Прощук та заслужений тренер України Іван Курилюк, який є головним тренером Академії. Президентом Академії боротьби Прикарпаття є декан факультету фізичного виховання і спорту Прикарпатського університету Ярослав Яців. Проект реалізували завдяки фінансовій допомозі меценатів й підтримці ректора Прикарпатського університету Ігоря Цепенди.

«Високі результати спортсменів доводять, не дарма ми відкрили академію. Неймовірно приємно вкладати сили, натхнення та ресурси в Академію і бачити результати та вогонь в очах спортсменів. Щиро вітаю тренерський склад, меценатів й спонсорів – усіх причетних та в першу чергу спортсменів з грандіозним успіхом!», – наголосив віце-президент Асоціації спортивної боротьби України Едуард Прощук.

Зазначимо, чемпіонат є відбором до збірної України та на чемпіонат Європи та інші ліцензійні турніри, де спортсмени отримають шанс поборотися за путівку на Олімпійські ігри.