Logo

Вимагали 200 тисяч гривень: на Прикарпатті затримали учасників злочинної групи

Оперативники управління стратегічних розслідувань в Івано-Франківській області Нацполіції спільно зі слідчими обласної поліції викрили протиправну діяльність угруповання.

frankivskvimagannia-04012022-1

Сьогодні, 4 січня, оперативники та слідчі за силової підтримки роти поліції особливого призначення затримали трьох учасників злочинної групи у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Всі вони — місцеві мешканці, 26-ти, 36-ти та 38-ми років.

Як встановили поліцейські, зловмисники вимагали від місцевого підприємця неіснуючий борг. Аби змусити його сплатити 200 тисяч гривень, упродовж тривалого часу здійснювали на підприємця психологічний тиск — погрожували побиттям йому та членам його сім’ї, а також знищенням майна.

Раніше було задокументовано факт перерахування частини коштів на вказану зловмисниками банківську картку.

На підставі отриманих доказів фігурантам уже повідомили про підозру за ч. 2 ст. 189 (вимагання) Кримінального кодексу України. Встановлюються особи, які можуть бути причетні до злочинної діяльності. Одночасно перевіряється причетність фігурантів до вчинення інших  кримінальних правопорушень.

За вимагання чинним законодавством передбачена відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

frankivskvimagannia-04012022