Logo
17 Липня 2019, 18:35

Вимагають ремонту: на Верховинщині селяни перекрили дорогу регіонального значення

Сьогодні, 17 липня 2019 року жителями Верховинського району розпочато безстрокову акцію протесту проти бездоріжжя у нашому районі!

Як вчора писав Типвоий Франківськ, акція протесту була запланована вчора, йдеться "КАРПАТИ SOS".

Мешканці Верховинщини розпочали акцію на роздоріжжі в селі Ільці Верховинського району о 11. 00 годині.

Активні Верховинці перетину у незабороненому законом місці проїжджої частини центральної догори Р24 мирно та наполегливо будуть вимагати наступного:

Звіт районного керівництва про розпочаті та виконані роботи відповідно до свої повноважень за зобов'язань по відновленню мостів в селі Буковець та селі Стаїще Верховинського району та зведення берегоукріплення і залог в селі Красник (Довгі толоки) із чітким задокументованим вказанням відповідних фірм чи посадових осіб, які саботують роботи на даних об'єктах.

Документальний звіт керівництва Івано-Франківської області, Служби автомобільних доріг України, Департаменту економічної поліції, відповідних міністерств Кабінету Міністрів України про завершені, оголошені та плановані тендери по дорозі Р24 Татарів-Кам'янець-Подільський на ділянці Ворохта-Верховина.
Притягнення до відповідальності контролюючими органами осіб відповідальних за реєстрацію учасниками тендерів по відновленню та ремонту дороги Р24 фірм і підрядних організацій що не мають відповідного досвіду роботи та юридичної реєстрації у встановленому Законом порядку.

Негайно розпочати ремонт роботи автомобільної дороги Р24 на ділянці Ворохта-Верховина. Завершити роботу по ремонту мостів в селах Буківець і Стаїще Верховинського району. Упорядкувати залоги в селі Красник (Довгі толоки) Верховинського району , підготувати відповідну проектно-кошторисну документацію і звернутися до відповідних профільних міністерств Кабінету Міністрів України про виділення коштів на зведення берегоукріплення в селі Красник Верховинського району (Довгі толоки) на місці загибелі Білоруських туристів.

Додамо, що завтра Верховинці планують теж перекрити дорогу та просять до цього долучитись небайдужих.