Logo
14 Травня 2019, 19:57

Вишивана доріжка: у Галичі розмалюють центральний майдан

У четвер, 16 травня на Майдані Різдва в місті Галич Івано-Франківської області планують розмалювати бруківку.

Про це інформує "Галицькому слову" , пише Типовий Франківськ.

Як повідомляє директор Малої академії народних ремесел міста Галич Стефанія Сидорук, що доріжка буде, довжиною 40 метрів і 3 метри завширшки.

За її словами, доріжка буде розмальована в галицьких кольорах з використанням давніх орнаментів, запозичених з розписів храму Св.Пантелеймона.

Сетефанія Стефанівна зазначає,що остаточний малюнок на бруківці може дещо відрізнятися від ескізу, який вона розробила, але це суттєво не вплине на його вигляд і прикрасить центральну площу перед пам'ятником Королю Данилові Галицькому.

Сьогодні викладачі Малої академії приступили до розмітки майбутнього орнаменту та нанесення першого грунтового шару зносостійкої фарби. Наступні два дні до них долучаться учні академії. Загалом на бруківку буде нанесено три шари фарби.

Така ініціатива визрівала у галичан вже давно. Її підтримало керівництво міста і району та виділило для реалізації цього проекту необхідну суму грошей на придбання фарб, а це близько 10 тисяч грн.

Тож, якщо погода не заважатиме, то галичан і гостей міста до Дня вишиванки очікуватиме приємний сюрприз - урочисте відкриття "вишиваної" доріжки.