Logo
5 Червня 2020, 13:00

Віталій Федорів: Параметри захворюваності населення Франківщини на COVID-19 щоденно контролюються

Під керівництвом голови обласної державної адміністрації Віталія Федоріва відбулося позачергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Йшлося про пом’якшення карантинних обмежень на території області.

Про це інформує пресслужба ІФ ОДА.

«Параметри захворюваності населення Івано-Франківщини на COVID-19 щоденно моніторяться та контролюються.  Ситуація в області зараз не є простою, однак вона все ж стабілізується. Організовуються усі необхідні заходи задля продовження профілактики населення від коронавірусної інфекції. – зауважив Віталій Федорів. - Дотримання протиепідемічних заходів та вимог Держпродспоживслужби убезпечить жителів області, оскільки Прикарпаття все ж знаходиться у зоні ризику. Зараз ми маємо законодавчу підставу задля застосування пом’якшувальних карантинних обмежень на території області. Однак, при виникненні загрози, повинні бути готовими до посилення карантинних обмежень».

Йшлося і про відновлення роботи закладів позашкільної освіти обласного підпорядкування за умови виконання ними рекомендацій, визначених у листі Міністерства освіти і науки України від 29.05.2020 року № 1/9-292. Також про діяльність закладів харчування, зокрема, прийняття відвідувачів у приміщеннях за умови дотримання протиепідемічних заходів та відстані 1,5 метра між місцями для сидіння за сусідніми столами та розміщення не більше чотирьох клієнтів за одним столом (без урахування дітей віком до 14 років).

Обговорювали й можливості діяльності закладів культури, проведення релігійних заходів, акредитації освітніх програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти та ряд інших питань.

Були прийняті рішення щодо проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання, державної підсумкової атестації за умови дотримання Урядових доручень та постанов Головного державного санітарного лікаря України.