Logo
8 Травня 2020, 15:15

Віталій Федорів підписав Меморандум із громадською організацією «Молода Просвіта»

Сьогодні, 8 травня відбулася робоча зустріч голови облдержадміністрації Віталія Федоріва, начальника управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Володимира Джигіти із представниками громадської організації «Молода Просвіта» та Агенства США з міжнародного розвитку (USAID).

Про це повідомили в пресслужбі ОДА, пише Типовий Франківськ.

На зустрічі  йшлося про об’єднання зусиль щодо боротьби із коронавірусом COVID-19.

«Співпраця органів влади й громадських організацій задля протидії цій небезпеці має важливе значення для нашої області. У такий складний період закумульовані зусилля Офісу Президента України, Уряду, обласної державної адміністрації та громадськості, про що свідчать необхідні надходження в область засобів індивідуального захисту, медикаментів, експрес-тестів та медичного обладнання. Облдержадміністрація та громадськість разом зроблять все для того, щоб захисти наших краян. Ефективна взаємодія з активними лідерами громадських організацій допоможе зупинити розповсюдження цієї небезпечної хвороби», - зауважив Віталій Федорів.

У рамках зустрічі відбулося підписання Меморандуму обласної державної адміністрації із громадською організацією «Молода Просвіта» про співпрацю в рамках боротьби із коронавірусом COVID-19.

Посадовець розповів, що метою цього Меморандуму є об’єднання та координація зусиль щодо створення комфортніших умов для медичних працівників у закладах охорони здоров’я області. Проєкт реалізовуватиметься за підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAID).

«Ми радіємо, що у співпраці з обласною державною адміністрацією та при підтримці американських доброчинців матимемо можливість створити кімнати відпочинку для медиків у 16 лікувальних закладах області. У час боротьби із пандемією, сподіваюся, це допоможе знизити ризик захворюваності серед медиків», - зазначила голова громадської організації «Молода Просвіта» Прикарпаття Євгенія Бардяк.