Logo
25 Травня 2020, 17:21

Віталій Федорів: Попри відкриття дитячих садків, просимо за можливості залишатися з дітьми вдома

Упродовж трьох місяців на Івано-Франківщині зафіксовано 4976 підозр на коронавірус. У 1281 прикарпатця підтверджено позитивний результат на CОVID-19. Окрім того, на коронавірус обстежено 188 дітей до 18-ти років, серед яких 164 отримали від’ємний результат, у 24 виявлено недугу.

Стосовно медичних працівників, то захворювання COVID-19 діагностували у 339 випадках. Найбільша кількість таких хворих серед жителів обласного центру.

За минулі вихідні в області виявлено ще 13 нових випадків захворювання. Життя одного пацієнта медики врятувати не змогли. Загалом же кількість летальних випадків від коронавірусу на Івано-Франківщині склала 74 особи.

Такі дані сьогодні під час онлайн-брифінгу для представників засобів масової інформації повідомив голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів. Керівник області розповів про послаблення карантинних заходів, зокрема, відновлення роботи дошкільних навчальних закладів.

«Починаючи з першого червня в області наразі планують відновити роботу 46 із 458 дитячих дошкільних закладів, - зазначив Віталій Федорів. – Усі вони працюватимуть згідно з вимогами Міністерства охорони здоров’я, щоб не допустити поширення хвороби. Однак просимо усіх батьків, хто має можливість залишатися вдома з дітьми, не відвідувати дитячі садочки».

Разом з тим, очільник Прикарпаття зауважив, що незважаючи на зменшення кількості хворих на COVID-19 та послаблення карантинних заходів, усім слід бути обачними щодо свого здоров’я, дотримуватися рекомендованих вимог, щоб не піддатися омані про відступ хвороби.

Слід додати, що кожної доби в області проводиться більше 200 досліджень методом полімеразної ланцюгової реакції. Наразі область очікує на тест-системи, які виявлятимуть антитіла в організмі. Зазначимо, що такі дослідження проводитимуться безкоштовно.