Logo
14 Квітня 2020, 09:14
Теги: допомога

Віталій Федорів: Прикарпатські медичні заклади отримали майже тисячу багаторазових захисних костюмів українського виробництва

Івано-Франківщина отримала черговий вантаж із засобами індивідуального захисту для медичних працівників.

Йдеться про майже тисячу комплектів багаторазових захисних костюмів вітчизняного виробництва, які сьогодні надходять в заклади охорони здоров’я області, інформує пресслужба ІФ ОДА.

Про це розповів т. в. о. голови облдержадміністрації Віталій Федорів, перебуваючи в Івано-Франківському обласному фтизіопульмонологічному центрі.

«Працівники цього закладу одними із перших розпочали лікування пацієнтів з COVID-19, на той час ще не маючи відповідної кількості засобів індивідуального захисту. Сьогодні ж ми робимо все можливе, щоб персонал у повній мірі був забезпечений захисними костюмами та іншим необхідним інвентарем і обладнанням. – повідомив очільник Прикарпаття. – Сьогоднішню допомогу, яка вкотре організована Офісом Президента України, отримали дванадцять закладів охорони здоров’я області, які найбільше залучені до лікування хворих на COVID-19. А це – 946 повних багаторазових комплектів захисних костюмів українського виробництва, з яких 110 отримав саме обласний фтизіопульмонологічний центр».