Logo
4 Липня 2020, 14:12

Віталій Федорів привітав прикарпатських поліцейських з професійним святом

Голова Івано-Франківської ОДА Віталій Федорів привітав прикарпатських поліцейських із днем Національної поліції.

Як зазначив очільник області, професія поліцейського є однією із найвідповідальніших, найризикованіших та найважливіших.

" Ви цілодобово стоїте на варті служіння суспільству, у будь-яку погоду забезпечуєте права і свободи людини, протидієте злочинності, зберігаєте безпеку і порядок, надаєте допомогу тому, хто її потребує.

Свою мужність, патріотизм, служіння українському народу, любов до рідної землі Ви неодноразово проявляли на Сході України у зоні проведення АТО/ООС. Ризикуючи власним життя, залишивши вдома родини та друзів, Ви одними з перших вирушили у зону проведення бойових дій, щоб там, пліч-о-пліч з військовослужбовцями стояти на варті громадського спокою та територіальної цілісності нашої Батьківщини . Немало Ваших колег віддали на вівтар свободи власне життя. Пам’ять про них назавжди буде у серцях прикарпатців.

Ще одним випробуванням для нашого краю цьогоріч стала повінь, яка не лише завдала величезних збитків населенню, об’єктам соціальної інфраструктури, дорожньому господарству, а й забрала людські життя. Ви, разом із рятувальниками, нацгвардійцями, не залишилися осторонь людської біди, а активно долучилися до ліквідації наслідків стихії", - зазначив Віталій Федорів.