Logo
31 Серпня 2020, 13:55

Віталій Федорів: Цього тижня на Надвірнянщині та Коломийщині відновлять газопостачання

Про хід проведення робіт із відновлення пошкоджених об’єктів внаслідок червневої стихії, їх фінансування, координацію робіт органів виконавчої влади та місцевого самоврядування щодо ефективної відбудови цих об’єктів на онлайн-нараді голови обласної державної адміністрації Віталія Федоріва.

Про це повідомляє пресслужба обласної державної адміністрації, пише Типовий Франківськ.

«В області відбудовуються об’єкти, які були пошкоджені цьогорічною стихією. Роботи щодо відпрацювання документів, необхідних до початку цих робіт та відновлення об’єктів, пошкоджених червневою стихією продовжуються і знаходяться під моїм особистим контролем, – зауважив Віталій Федорів. – Розпорядникам коштів необхідно максимально швидко та ефективно забезпечити укладання договорів, проведення відповідних експертиз, підготовки якісної документації задля скоординованої роботи із відновлення цих об’єктів. Проведення робіт відбувається із систематичним виїздом на місця й персональною відповідальністю посадовців за правильністю і достовірністю поданих матеріалів, розрахунків та раціональним використанням бюджетних коштів».

Слід зазначити, що задля проведення невідкладних заходів із ліквідації наслідків зазначеної стихії з резервного фонду державного бюджету було виділено 480 млн. гривень для відновлення об’єктів комунальної власності, 50 млн. гривень для відновлення водогосподарських об’єктів, які знаходяться на балансі Дністровського басейнового управління. З резервного фонду обласного бюджету на ліквідацію наслідків стихії виділено 1,0 млн. гривень та 5250 літрів дизельного пального.

Начальник управління з питань цивільного захисту облдержадміністрації Володимир Стебницький, директор управління капітального будівництва Володимир Нижник, директор ДП «Дороги Прикарпаття» Андрій Сазонов, голови райдержадміністрацій, міст обласного значення, ОТГ, доповіли про ліквідацію наслідків червневого стихійного лиха та проведення робіт із відбудови пошкодженої інфраструктури.

Йшлося також про відновлення доріг державного й місцевого значення, електропостачання у населених пунктах, транспортного сполучення до населених пунктів, відбудову водозахисних дамб та мостів.

Віталій Федорів наголосив на пришвидшенні аварійних робіт щодо відбудови газогосподарських об’єктів. Газопостачання у селах Дебеславці Коломийського району та Фитьків Надвірнянського району має бути відновлено упродовж цього тижня, відповідно до тимчасової схеми подачі газу. Загалом, пошкоджені внаслідок цьогорічної повені газові об’єкти повинні бути відновлені до початку опалювального сезону.