Logo
14 Липня 2020, 18:19
Теги: Федоів

Віталій Федорів: Відстоюватимемо державницьку позицію і підтримуватимемо інвесторів

На цьому сьогодні під час зустрічі із генеральним директором державного підприємства ВО «Карпати» Дмитром Втерковським, за участі Івано-Франківського міського голови Руслана Марцінківа та голови бюджетної комісії обласної ради Миколи Палійчука наголосив голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів.

За словами Дмитра Втерковського, підприємство активно залучає міжнародні інвестиції та демонструє темпи розвитку виробництва. Тут створено робочі місця для близько чотирьох тисяч висококваліфікованих працівників із різних районів Івано-Франківщини та обласного центру. Завод є одним із найбільших платників податків та наповнювачів бюджету. Однак на сьогодні керівництво підприємства змушене відстоювати свої права, зокрема, у судових інстанціях. Йдеться про збереження права користування земельною ділянкою на території заводу, де розміщується стоянка автотранспорту працівників та зупинка автобусів, якими здійснюється підвіз робітників.

«Обласна влада всебічно підтримуватиме всіх інвесторів, які працюють в області. Не залишиться на одинці зі своїми проблемами і ВО «Карпати», - підкреслив Віталій Федорів. – Адже це одне з найбільших виробничих підприємств області, яке не лише залучає значні іноземні інвестиції для реалізації сучасних проектів, а й створює тисячі робочих місць для прикарпатців та наповнює місцевий бюджет».