Logo
20 Липня 2020, 11:52

Віталій Федорів зустрівся із предстоятелем Православної церкви України Епіфанієм

Сьогодні, 20 липня голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів зустрівся із предстоятелем Православної церкви України Митрополитом Київським і всієї України Епіфанієм, який завітав на Прикарпаття, щоб відслужити заупокійні молитви за новітніх героїв України та відвідати храми області.

У спілкуванні також взяли участь Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків та Митрополит Галицький Кир Андрій, йдеться на сайті ІФ ОДА.

Віталій Федорів подякував Блаженнішому Епіфанію за архіпастирський візит в область та спільну молитву за загиблих новітніх героїв України.

«Утворення єдиної Православної церкви України – це втілення столітніх мрій всього українського народу, - підкреслив під час розмови Віталій Федорів. – Сьогодні Православна церква перебуває на початковій стадії розвитку, проте віримо, що вона об’єднає українців в єдиному храмі».

Своєю чергою, Митрополит розповів про відвідини прикарпатських храмів та монастирів, спільні молитви за невинно убієнних сучасних героїв України.

«Ми завжди молимося за новітніх героїв, які віддали своє життя за незалежність нашої держави, - наголосив Митрополит. – Усі ми хочемо справедливого миру та бути господарями на своїй землі. Наше прагнення – це сильна незалежна демократична держава».

Варто додати, що упродовж двох днів перебування в області спільно із священнослужителями Блаженніший Епіфаній провів заупокійну молитву у церкві Різдва Пресвятої Богородиці села Одаї Тисменицького благочиння та Божественну літургію у храмі Положення ризи Пресвятої Богородиці у с. Шешори, що на Косівщині.

Відвідав також Спасо-Преображенський Угорницький чоловічий монастир.

Також Предстоятель ПЦУ провів пресконференцію для представників засобів масової інформації, під час якої розповів про ситуацію щодо переходу релігійних громад до ПЦУ. За його словами, процес переходу повинен відбуватися виключно у правовому полі, згідно з чинним законодавством.