Logo
18 Вересня 2019, 19:45

Вийшов фінальний трейлер українського фільму "Захар Беркут", який знімали в Карпатах

Карпатсько-голівудський екшн «Захар Беркут» вийде в прокат 10 жовтня.

Трейлер фільму опублікували на Youtube-каналі FILM.UA Group.

«Заха́р Бе́ркут» у міжнародному прокаті «The Rising Hawk» — український художній фільм режисерів Ахтема Сеітаблаєвата Джона Вінна, екранізація однойменної історичної повісті «Захар Беркут» Івана Франка.

Слоган фільму — «У свободі моя сутність».

Фільмування стрічки проходило в Карпатських горах та під Києвом. Серед відомих місць зйомок було озеро Синевир та Манявський водоспад.

13 червня 2018 було повідомлено, що до знімальної групи приєдналися колеги з Голлівуду, а саме режисер Джон Вінн (він виступить у ролі співрежисера фільму), а також продюсери Джефф Райс, Юрій Карновський і Раджа Коллінз. Українська команда на чолі з Ахтемом Сеітаблаєвим відповідає за всю творчу та змістовну частину «Захара Беркута», а голлівудські партнери забезпечують комунікацію з міжнародним акторським складом стрічки та допомагатимуть з просуванням проекту на північноамериканському ринку.

«Співпраця з американськими партнерами — це, в першу чергу, наш шанс розповісти всьому світу цю неймовірну героїчну історію Івана Франка, показати красу українських Карпат, дати можливість більше дізнатися про нашу історію, давні традиції, почути справжню українську музику, „інфікувати“ не тільки українського, але й західного глядача нашою країною», — прокоментував  режисер фільму Ахтем Сеітаблаєв.