Logo
18 Січня 2019, 13:59

Відтепер прикарпатці сплачуватимуть за електроенергію двом компаніям

В Україні з 1 січня 2019 року стартувала реформа ринку електроенергії. Основною метою цієї реформи є оптимізація українського ринку під європейську модель.

З січня організації обленерго не продаватимуть електричну енергію. Відтепер, щоб продовжити споживати електроенергію, прикарпатці укладають два договори: про надання послуг з розподілу електричної енергії з оператором системи розподілу та про постачання електричної енергії з обраним електропостачальником або постачальником універсальних послуг.

Електропослуги споживачу надаватимуть одразу дві компанії, тому офіційні взаємини потрібно оформити з кожною із них, повідомляє Прикарпаття Обленерго.

Отже, щоб офіційно оформити взаємини з обленерго побутовим клієнтам достатньо виконати одну із трьох умов. Зокрема, надалі споживати електроенергію, про що свідчитимуть показники лічильника електроенергії, оплатити електроенергію за рахунком, який споживачам доставлять з нового року або ж підписати заяву-приєднання. Її контролери доставлять у кожен дім, і повернути їх за адресами компаній чи у Центри обслуговування клієнтів.