Logo
11 Січня 2018, 14:00

В’їзд на "стометрівку" контролюватиме Муніципальна варта

Працівники "Муніципальної варти" зобов'язані будуть забезпечити цілодобовий контроль за роботою автоматизованих механізмів доступу болардів на вул. Незалежності, а також підняти боларди на перетині вулиць Мельничука та Крушельницької біля парковки мерії.

стометрівка

Відповідний проект рішення розглянуть сьогодні на черговому засіданні виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, пише Курс.

У проекті рішення йдеться про те, що Муніципальна варта та Управління патрульної поліції мають забезпечувати контроль за в'їздом у центральну частину міста на вулиці Мельничука – Крушельницької та пропускати:

– спеціальний автотранспорт зі службовими державними номерними знаками під час виконання прямих службових обов'язків (прокуратура, МВС, СБУ, пожежна охорона, швидка медична допомога, аварійний спеціалізований транспорт міських комунальних служб);

– транспортні засоби організаторів масових заходів при наявності відповідного рішення органів місцевого самоврядування для виконання технічних заходів і на час виконання таких заходів;

– транспортні засоби власників (співвласників) квартир та фізичних осіб, які постійно проживають та зареєстровані в межах даних вулиць при пред'явленні документа, який підтверджує право власності, або документа, що підтверджує реєстрацію місця проживання, які проживають на вул. Мельничука, Крушельницької, Вірменська, Лесі Українки.