Logo
10 Лютого 2015, 13:18

Влада міста не поспішає виділити землю під будівництво притулку для тварин

Благодійна організація «Дім Сірка» все ще чекає на обіцяну міською владою землю під будівництво притулку для тварин.

когут

Про це на прес-конференції розповіла голова Благодійної Організації «Дім Сірка» Наталя Когут.

 «Земельне питання досі відкрите. Ми знову зверталися до міської влади, цього разу вже з вимогою надати нам земельну ділянку. Тому, що ми єдину місто, яке немає притулку для тварин. Той притулок, який знаходиться в Павлівці він вже давно не функціонує», – зазначила Наталя Когут.

Проте, за її словами, на вирішення проблем безпритульних тварин в Івано-Франківську минулого року було виділено 420 тисяч гривень. На що були витрачені ці гроші, залишається питанням. Адже, крім того, що «Дім Сірка» утримує та лікує велику частину безпритульних собак, у серпні на запрошення благодійного фонду австрійська група «4 лапи» стерилізовала 111 безпритульних тварин Івано-Франківська.

«Ніхто із приміських сіл не хоче тримати в себе «собачарню», як вони кажуть. Всі бояться, що буде гавкіт. Зараз багато собак знаходяться у вольєрах біля Загвіздя і гавкоту немає. Собаки шумлять лише тоді, коли їм приносять їсти», – додала голова БО «Дім Сірка».

Наразі вольєри з безпритульними тваринами, які є на утриманні благодійної організації, знаходяться в різних куточках міста.