Logo
4 Липня 2019, 21:21

Водій залишив мешканку Калуша на заправці дорогою до Варшави

Днями водій автобуса "Калуш-Варшава" залишив на заправці пасажирку і поїхав далі до Варшави.

Про прикрий випадок повідомила мешканка Калуша Христина Коваль, пишуть "Вікна".

Дорогою до Польщі автобус здійснив санітарну зупинку на заправці. Жінка повернулася до автобуса, однак транспорт поїхав без неї, зате з її валізами.

"Звісно, по мене ніхто і думав повертатись", — зазначила пані Христина. Крім того, жінка розповіла про подальший хід подій:

"Ось стою я на тій заправці, не знаючи мови, не маючи ніякого зв'язку, не знаючи, де я взагалі знаходжусь, а навколо мене поле, дорога і все. Коли приїхала ввечері по валізу цей горе-шофер на мої запитання з усмішкою відповів, що нічого страшного не сталось і що я вже немаленька. Був агресивно налаштований, хамив, виштовхував мене з автобуса. Гроші, витрачені на таксі, та ті, які я йому заплатила за дорогу, не віддав. Натомість я почула: "Гамнюшка, йди звідси з Богом" і ще багато-багато схожих реплік. Вибачень, на жаль, не почула".


Жінка зазначає, що така ситуація з цими водіями трапляється не вперше: "Минулого року теж з ними їхала. Вони в Галичі залишили хлопця і він наздогнав нас у Рогатині на таксі".

Мешканка Калуша застерігає майбутніх пасажирів:

"Як пощастить комусь їхати з цим водієм, будьте пильні і обов'язково знайте мову. Бо, як він сказав, не знаєш мови — нема чого зі мною їхати. Обов'язково купуйте білет, щоб мати якийсь доказ того, що ви їхали даним перевізником".

Христина Коваль зазначила, що керував транспортом Ярослав Данів, рейси до Варшави він здійснює з Калуша у четвер та в неділю.