Logo
28 Жовтня 2021, 15:36

Володимир Гройсмана: Ті, хто не хоче вакцинуватися, вони не винні в цьому. Вони піддаються інформаційному впливу (ВІДЕО)

У критичній ситуації, яка склалася з COVID-19 в Україні та великої кількості українців, які проти вакцинації, відбувається через управлінський хаос. Про це поділився лідер партії «Українська Стратегія» Володимир Гройсман в ефірі каналу «Україна».

«734 людини сьогодні померло. Уявіть, яка це трагедія. 734 людини будуть ховати у закритих трунах із заходами безпеки… Це хвороба самотності і ми не маємо права цього допустити. Я вважаю, що дуже багато часу згаяно. І згаяно саме владою. Ті, хто не хоче вакцинуватися, вони не винні в цьому. Вони піддаються тій інформації, яку вони читають і яку вони дивляться. Існує організаційний бардак: там є кисень, тут немає. Там є ШВЛ, тут немає, тут більше вакцин, там менше вакцин. Це управлінський бардак або відсутність управління взагалі. Ми в хаосі. Держава має створити чіткі та жорсткі правила і стандарти. І забезпечити ці стандарти дуже чітко», – заявив Гройсман.