Logo
2 Вересня 2020, 16:38

Володимир Ковалюк залишає посаду головного тренера ФК "Прикарпаття"

Володимир Ковалюк залишає посаду головного тренера футбольного клубу "Прикарпаття", але залишиться директором стадіону "Рух".

Про це у відеозверненні повідомив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, пише Типовий Франківськ.

"Я мав бесіду з головним тренером Володимиром Ковалюком і ми дійшли до спільного рішення, що він залишається директором стадіону Рух, але головним тренером футбольного клубу" Прикарпаття" не буде. Крім того, я веду перемовини і вже маємо попередні погодження з фахівцем Русланом Мостовим, який очолював свого часу "Винниківський Рух", а останнє місце праці це тренерство молодіжної команди з Волині. Нам дуже важливо з місцевих наших футболістів поставити певний стиль. Я хочу поважати нового тренера, якого, очевидно,  ми представимо в п'ятницю", - наголосив Руслан Марцінків.

Довідково:

Руслан Мостовий виступав за першолігові команди: «Прикарпаття» (Івано-Франківськ), «Волинь» (Луцьк), «Закарпаття» (Ужгород), «Енергетик» (Бурштин). 2014 року виступав у Прем'єр-лізі області за «Авангард» (Жидачів). З початку 2015 року був головним тренером ФК «Миколаїв» (Львівська область), з липня — головним тренером клубу «Острів» (Чорний Острів), з яким посів 7-е місце у Прем'єр-лізі Львівщини. Улітку 2016 року ввійшов до тренерського штабу відновленого ФК «Львів». На початку листопада того ж року офіційно очолив винниківський «Рух».

Володимир Ковалюк очолював футбольний клуб "Прикарпаття" з 2016-го року.