Logo
13 Березня 2020, 12:23

Вовчинецька сільрада заплатила за "прибирання снігу" 55 тисяч гривень

Напикінці минулого року Вовчинецька сільська рада здійснила закупівлю послуг з очищення вулиць від снігу на 55 тисяч гривень.

СІльська рада підписала договір із ФОП Лучко Ігор Михайлович, 9 грудня. За умовами договору, оплата мала б здійснюватися на основі актів здачі-приймання виконаних робіт.

Про це пише Агентство Ефективних Рішень, інформує Типовий Франківськ.

Проте, за даними порталу Є-Data, сільська рада сплатила ФОПу всю суму по договору уже на наступний день, на підставі акту від 9 грудня.

Здавалось би, що тут такого. Село засніжило, підрядник за день все прибрав. Але, як показують дані порталу Sinoptik.ua, у Вовчинцях на початку грудня трималася плюсова температура, без жодних опадів. Впродовж цілого тижня було сонячно. А у день прибирання снігу (згідно актів) у селі взагалі було 14 градусів тепла.

Тож, що за прибирання снігу без снігу влаштувала Вовчинецька сільська рада, невідомо.

Агентство ефективних рішень виклало ці факти у зверненні до правоохоронних органів. Адже через те, що договір та акти були підписані в один і той же день, може виникнути ризик вчинення фіктивних правочинів. А це своєю чергою, ймовірно призвело до розтрати бюджетних коштів.