Logo
19 Жовтня 2014, 11:05

Вперше у зону АТО з обласного ДАІ поїхала жінка (ФОТО)

Керівництво УМВС, УДАІ УМВС в області, представники від громадськості відрядили чергову зміну із 15-и працівників Державтоінспекції для проходження служби в зоні АТО. Цього разу серед відряджених інспекторів роти дорожньо-патрульної служби, інспекторів відділень ДАІ одна жінка – майор міліції Ірина Гох, працівник апарату УДАІ УМВС в області.

даі1

Про це інформує прес-служба УДАІ УМВС в Івано-Франківській області.

Спеціальний інструктаж перед від’їздом провів начальник УМВС України в Івано-Франківській області полковник міліції Микола Семенишин. Він наголосив, що «Правоохоронці Прикарпаття заслужили високий авторитет відданим служінням Вітчизні, тож побажав і надалі бути гідним звання українського офіцера, який з честю нестиме службу та виконувати покладені на них відповідальні завдання».

Полковник міліції Ярослав Манжелей – заступник начальника УМВС в області нагадав черговій зміні про необхідність дотримання заходів особистої безпеки при поводженні зі зброєю, дотримання особовим складом дисципліни і законності, та інші застереження по недопущенню негативних проявів.

Також перед поїздкою спеціальний інструктаж провів начальник Державтоінспекції області підполковник міліції Валерій Некипілий. Він побажав всім легкої служби, щасливого повернення та добросовісного виконання службових обов’язків.

Після церемонії освячення, на яку прибули представники від духовенства та дружніх рукостискань керівництва, колег та рідних вони відбули до місця призначення. Керівником групи призначено працівника апарату УДАІ підполковника міліції Василя Гафтуняка.

даі

даі2

даі3