30 Червня 2021, 14:18

Вперше в історії: Футбольна збірна України вийшла до 1/4 фіналу змагання Євро-2020

Збірна України на Євро-2020 здобула перемогу над Швецією та вперше у своїй історії вийшла до 1/4 фіналу змагання.

Поєдинок завершився перемогою «синьо-жовтих» із рахунком 2:1. Спочатку на 27 хвилині матчу голом відзначився півзахисник Олександр Зінченко, однак під кінець першого тайму шведи зрівняли рахунок.

У другому таймі голів не забивали, тому матч перейшов у овертайм. Тоді переможний гол на 120 хвилині забив нападник Артем Довбик.

В 1/4 фіналу Євро-2020 Україна зіграє проти збірної Англії. Гра відбудеться третього липня в Римі о 22:00.

"Ми пишаємося та вболіваємо за всі перемоги України! Ура!", - пише у своєму "фейсбуці" Верховна Рада України.