Logo

Впевненість росіян у їхній здатності захистити Кримський міст похитнулася — британська розвідка

Віцепрем'єр-міністр росії Марат Хуснуллін 14 жовтня заявив, що пошкодження внаслідок удару України в липні 2023 року на Кримському мосту були усунені достроково. Однак використання незаконної переправи досі є обмеженим.

Про це повідомляє розвідка Міноборони Британії, передає Типовий Франківськ.

"Незважаючи на те, що міст повністю функціонує, використання мосту залишається обмеженим через процедури, введені після першої української атаки в жовтні 2022 року. Вантажівки та паливо продовжують перевозити поромами", - кажуть в Британії.

Зазначається, що Кримський міст залишатиметься життєво важливою ланкою для підтримки російської окупації Криму та її сил на півдні України. Однак зараз це значне навантаження на безпеку, що вимагає багатодоменного захисту, включаючи використання систем протиповітряної оборони та екіпажів, які інакше були б розгорнуті в іншому місці.

"Впевненість російських сил безпеки у своїй здатності захистити цю велику та вразливу структуру й надалі перебуватиме під загрозою через винахідливість українських військових та служб безпеки", - кажуть у розвідці Британії.

 

 

 

Фото з відкритих джерел