Logo
6 Жовтня 2014, 15:27

Вслід за коньяком «Путін Х…О» в Криму з`явився туалетний папір з ініціалами В.В.

Севастопольці обурені тим, що в Сімферополі виготовляють туалетний папір під назвою "В.В."Фото жителі анексованого міста прислали у видання «Севастопольські новини».

путін_Х_1

Жінка розповіла, що, перебуваючи в «затишному» місці, у неї рука не піднялася використовувати продукт ТОВ "Сімферопольської паперової фабрики" за призначенням. Її обурив силует кримського півострова і назва, пишуть Крим. Реалії.

«Нема чого малювати на туалетному папері?! Навіщо на силуеті Криму великі букви В. В.»- написала вона. В назві «В. В.» севастопольці угледіли натяк на ініціали президента Росії Володимира Володимировича Путіна.

Крім цього, нещодавно на прилавках одеських крамниць з’явився кримський коньяк, який називається «Крымский отобранный Путин Х…О».

путін_Х

Напис на етикетці не однозначний: з одного боку, літери Х.О. – одне з маркувань віку коньяків (ExtraOld), яке застосовують для напоїв із шестирічною витримкою в бочці.

З іншого боку, назва перегукується з легендарною пісенькою про російського президента – «Путін х...ло!». Дата розливу напою теж символічна: 16.03.2014 – дата так званого кримського «референдуму».