Logo
19 Грудня 2019, 12:37
Теги: вбивство

Встромили ніж у горло: відомі подробиці смерті прикарпатця у Лондоні

Як раніше писав Типовий Франківськ, в Англії вбили молодого прикарпатця.

Журналісти Фіртки поспілкувалися із близькими чоловіка та дізналися подробиці жорстокого вбивства 28-ми річного Дмитра Балабана.

Відомо, що із вбивцею Дмитро жив в одному будинку. У ніч на 14-те грудня хлопці сиділи за столом. Згодом між ними виникла суперечка, яка переросла в бійку. Володимир Головацький схопив ножа і встромив у горло Дмитру Балабану.

У цій справі вже відкрито кримінальне провадження. Обвинувачений у вбивстві затриманий поліцією та чекає суду.

Загиблий Дмитро був жителем селища Ланчин, Надвірнянського району Івано-Франківської області, а в Лондон прибув у пошуках кращої долі. Мешкав тут більше 3-х років, працював на будові.

"Мрій і бажань він мав багато. Хотів заробити гроші, купити машину і хатку біля моря. Казав, щоб ми до нього приїздили у гості. Казав, що багато хоче подорожувати. Страшно любив гори, всі походи для нього були, як вперше. На лижах кататись любив. Згадала смішний момент, у такі важкі часи - він так сильно боявся миші, а я завжди його цим лякала. Завжди шуткував, казав: «Неся, якщо в тебе щось не так, ти всім кажи, що ти мене знаєш». Жартувати він завжди любив. Був для мене більше, ніж братом. Він для мене - опора мого життя. Без нього наш дім - не дім", - розповідає Інна Балабан, сестра Дмитра.

Наразі, тіло прикарпатця у Лондоні ще не віддали, щоб перевезти його додому. Рідні просили небайдужих пожертвувати кошти, щоб привезти тіло Дмитра на Прикарпаття. За два дні необхідну суму вдалося зібрати.

Також рідні просять не обливати брудом вбитого Дмитра, адже він був хорошою людиною, яку жорстоко вбили.