Logo
13 Січня 2023, 16:00

Втратив 19 тисяч гривень, продаючи генератори в інтернеті: на Прикарпатті виявлено факт шахрайтва

Поліцейські Івано-Франківщини розслідують кримінальне провадження за фактом шахрайства, внаслідок якого 53-річний прикарпатець при продажі генератора, потрапив в шахрайську пастку та втратив чималу суму коштів, пише Типовий Франківськ з посиланням на поліцію області.

Днями до снятинських правоохоронців звернувся місцевий мешканець. Заявник розповів поліцейським, що мав намір продати генератор і для того скористався одним зі спеціалізованих вебсайтів з купівлі/продажу товарів у мережі Інтернет. Через деякий час до нього зателефонував нібито покупець і домовився про оплату та купівлю вказаного товару.

Шахрай сказав, що готовий скинути завдаток на банківську картку потерпілого, однак для цього необхідні усі реквізити. Нічого не підозрюючи, чоловік вказав усі необхідні дані своєї карточки.

Невдовзі до нього зателефонував невідомий, який представився працівником банку та повідомив, для того, щоб кошти, які сплачує «покупець» були повністю зараховані, потерпілому необхідно проплатити самому всю суму за генератор на банківський рахунок, який йому надіслали. Після того буде успішне зарахування коштів, а його заощадження повернуть у повній сумі.

"Після здійснення операції, зв'язок із «покупцем» та «працівником банку» обірвався, а прикарпатець зрозумів, що його ошукали та одразу ж звернувся до поліції. За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України (Шахрайство). Проводиться розслідування", - йдеться в повідомленні.