Logo
31 Жовтня 2015, 09:35

Випускника франківського ВУЗу визнали кращим українським економістом в світі

У жовтні цього року журнал Forbes представив рейтинг найкращих світових економістів, які визнають себе українцями і здобули освіту в Україні. Випускника івано-франківського національного технічного університету нафти і газу (ІФНТУНГ) Романа Шеремету визнали кращим.

шеремета

Роман Шеремета увійшов до лідерів журналу Forbes і ділить перше місце з Юрієм Городніченком. З 1999 року по 2003 рік Шеремета навчався в ІФНТУНГу на спеціальності «Економіка підприємства паливно-енергетичного комплексу» та отримав диплом бакалавра за напрямом «Економіка підприємства». Закінчивши університет у 2003 році, емігрував до США, інформує прес-служба ВУЗу.

Роман Шеремета працює доцентом кафедри Школи менеджменту ім. Везерхеда при Університеті Кейс Вестерн Резерв і є спеціалістом в експериментальній економіці та теорії ігор. Входить до складу редколегії видання Journal of Economic Behavior and Organization з третьої категорії рейтингу Academic Journal Guide.

Шеремета опублікував понад 30 наукових статей, є одним із найбільш цитованих економістів в рецензованих журналах. На його статтю «Експериментальне порівняння багатоетапних і однорівневих конкурсів», що написана без співавторів і опублікована в журналі Games And Economic Behavior в 2010 році, робили посилання 47 разів (згідно з даними Web of Science).