Logo

Вже 24 країни ЄС надали понад 100 пропозицій для навчання бійців ЗСУ

Вже 24 країни-члени Європейського Союзу представили понад 100 пропозиції для Місії із навчання українських солдатів, повідомив у своєму блозі на сайті Європейської служби зовнішніх справ віце-президент Європейської комісії, високий представник ЄС з питань зовнішньої та безпекової політики Жозеп Боррель. 

Зокрема, високий представник ЄС повідомив, що відвідав місто Бжеґ (Польща), де знаходиться один з центрів підготовки українських військових в рамках роботи Місії з надання Україні військової допомоги (EUMAM).

Боррель на власні очі побачив, як відбуваються навчання українських саперів. Також він поспілкувався з українськими військовими та їхніми інструкторами, серед яких є британські і канадські офіцери.

"Наша місія з бюджетом на суму 107 мільйонів євро для первісного дворічного мандату підготує 15 тисяч українських солдатів. Навчання відбуватимуться у різних країнах ЄС: 24 країни-члени представили понад 100 пропозицій щодо навчальних модулів, які наразі розглядаються, аби пересвідчитися, що вони відповідають українських потребам. Станом на сьогодні відбувається реалізація 15 модулів для 1125 українських солдатів і дев'ять модулів вже були завершені за участі 377 солдатів", - наголосив Боррель.

 

 

 

Фото з відкритих джерел