Logo
9 Червня 2019, 11:55

У Франківську незабаром розпочнуть ремонт вулиці Леся Курбаса

Цьогоріч в Івано-Франківську комунальники планують розпочати ремонт на ще одній центральній вулиці Леся Курбаса.

Цьогоріч у місті на роботи з поточного і капітального ремонту доріг виділили з бюджету 34 мільйони гривень, пише Типовий Франківськ.

Як зазначає директор департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою міста Івано-Франківська Михайло Смушак, цьогоріч одним із важливих поектів є робота по вулиці Леся Курбаса. Ремонт цієї вулиці стане логічним продовженням реконструкції вулиць Лесі Українки та площі Міцкевича.

Сам проект, як буде виглядати вулиця ще доопрацьовують фахівці.  

"Роботи розпочнуться орієнтовно з серединя липня. Ми хочемо доробити добре проект, щоб не було при заврешні роботи недоліків. Плануємо зробити максимум ідеально", - відзначив очільник департаменту.

Також він додає, що роботу будуть робити так довго, як потрібно.  

"Якщо ми побачимо, що впораємося до кінця року, то зробимо. Втім, якщо від того може постраждати якіть робіти, ми не будемо підганяти підрядника з термігом до кінця року. Ці вулиці робляться не на рік, а на 15 років. І їх потрібно зробити досконалими", - наголосив Михайло Смушак.

Вулиця стане онорівневою, на ній з'являться вуличні меблі - лавки, урни, велостійки, стовпчики. Буде цікаве освітлення по всій довжині. Планують вулицю облаштувати з квадратів гранітної плитки. Крім того, планують зберегти всі дерева і бетонні бордюри.

Леся Курбаса буде закрита для загального проїзду, таку можливість матимуть лише мешканці або особи, які мають нерухомість на цій вулиці.

 

попередні напрацювання щодо проекту ремонту вулиці Л.Курбаса

 

Також цьогоріч у місті передбачено капітальний ремонт вулиць Гетьмана Мазепи (від кільця вул. Набережна ім. Стефаника до вул. Гурика) 1-ша черга, Івана Павла ІІ та вулиці Петрушевича.