Logo
14 Травня 2015, 15:31

Вже цієї суботи в Івано-Франківську стартують ранкові «Зарядки ІФ»

З 16  травня і протягом усього літа в Івано-Франківську походитимуть масові ранкові «Зарядки ІФ» одночасно на п’яти майданчиках міста.

чала

«Ми прагнули зробити цей проект не одноразовим і не на одному майданчику, а максимально наближеним до усіх франків чан. Таким чином ми прийняли рішення робити ранкові зарядки на п’яти майданчиках міста одночасно. Плануємо, що «Зарядки ІФ» будуть проводитися двічі на місяць, починаючи з цієї суботи і до серпня місяця», –  розповіла одна з організаторів проекту Марія Чала.

За її словами, «Зарядки ІФ» будуть собою представляти нескладні руханки для людей різних вікових категорій та різної фізичної підготовки.

«Комплекс вправ буде розрахований на 20 хвилин для того, щоб зарядити людей енергією і, головне, показати цікаві та доступні вправи, які згодом вони можуть продовжувати робити вдома чи на інших майданчиках самостійно», – зазначила Марія Чала.

Голован мета «Зарядок ІФ»  – зробити спорт доступним і цікавим, а також призвичаїти мешканців Івано-Франківська  до регулярних занять.

Ранкові вправи для всіх охочих демонструватимуть інструктори найкращих спортклубів міста, а також відомі спортсмени, такі, як Назар Павлів, Віталій Мерінов, Ігор Гелетій, Ігор Йосипів, гравці і тренери НФК «Ураган» та БК «Говерла».

павлів

Отож, «Зарядки ІФ» відбуватимуться на п’яти майданчиках:

  1. ЗШ №10 (вул.. Вовчинецька, 196б)
  2. ЗШ №18 ( вул.. Тролейбусна, 7)
  3. Парк на вул.. Молодіжній
  4. Біля міського озера
  5. «Паркова алея» (Вул. Сєчєнова)

Початок ранкових «Зарядок ІФ» о 9.00.