Logo
27 Травня 2015, 17:33

Вже цієї суботи в Івано-Франківську відбудуться нові «Зарядки ІФ» (ФОТО)

У суботу, 30 травня, о 9:00 на п’яти майданчиках Івано-Франківська пройдуть другі ранкові "Зарядки ІФ".

3

Майже минули два тижні від першої "Зарядки ІФ", що пройшла 16 травня. Нас чекає друга серія ранкової гімнастики – на тих же майданчиках, але з новими тренерами на деяких із них, пише  sport.if.ua.

На міському озері з любителями активного дозвілля займатиметься інструктор спортклубу "Альянс", дипломований фітнес-тренер Мар’яна Пахнюк. Мар’яна – тренер з аеробіки та силових програм, пілатесу, стретчингу та стріп-пластики. Обіцяє, що зарядка пройде драйвово, бо вона планує внести до неї трохи базових танцювальних кроків. Також будуть силові вправи для ніг, рук та спини. Ще вона попрацює над розвитком рівноваги, а завершить зарядку легкий стретчинг.

2

У парку на вул. Молодіжна працюватиме тренер "Yoga IF School" Наталія Салітра. У минулому вона – спортсмен з легкої та важкої атлетики, а з 2008 року практикує йогу. На даний момент Наталія – кваліфікований спеціаліст-педагог у напрямках "гімнастика йогів для дітей", "йога для підлітків", "YOGA baseline".

На "Парковій алеї" (вул. Сєченова) працюватимуть інструктори та спортсмени клубу "AliaS" – Ірина КінащукТамара Жмурко і Олександр Майко. Зазначимо, що буквально на днях Олександр переміг на півмарафонській дистанції на змаганнях у Польщі.

4

У іншій школі – №18 – розминати франківчан буде знаний легкоатлет Ігор Гелетій. Він – неодноразовий призер та переможець всеукраїнських та міжнародних змагань з кросу. Свою зарядку, як і пасує легкоатлету, він розпочне з короткої пробіжки, а також поділиться порадами про те, як краще займатись бігом.

На майданчику школи №10 зарядку проводитиме відомий усім тхеквондист Ігор Йосипів. Він не тільки проведе загальну зарядку, а й покаже деякі прості прийоми з тхеквондо. Тож учасники зможуть і розім’ятись, і пізнати ази цього виду спорту.

1

Чекаємо всіх на другій "Зарядці ІФ" та наголошуємо, що займатись можна людям будь-якого віку та рівня фізичної підготовки. Після зарядок кожен учасник зможе поспілкуватись з інструкторами та поставити їм питання.

Нагадуємо, що "Зарядки ІФ" стартували 16 травня і проводитимуться двічі на місяць до кінця літа. Проводять зарядку інструктори найкращих спортклубів Івано-Франківська, а також відомі спортсмени.

Організовує зарядки спортивний портал Sport.if.ua за підтримки будівельної компанії "Благо" таКомітету фізкультури та спорту виконкому міськради.

Детальніша інформація – у групі "Зарядок ІФ" на Facebook.