Logo
25 Травня 2020, 16:45
Теги: авіарейси

Wizz Air вчергове відклав польоти в Україну до середини червня: що робити з квитками

Угорський лоукостер Wizz Air знову був вимушений відкласти польоти через карантин. Раніше компанія відкрила бронювання квитків уже з кінця травня. Однак зараз в авіакомпанії заявили, що не відновлять перельоти в Україну раніше ніж 15 червня.

Коли Wizz Air відновить польоти в Україну

Авіакомпанія Wizz Air заявила, що не поновить перельоти в Україні раніше ніж 15 червня. Про це пише Avianews, передає 24 канал.

Лоукостер вирішив відкласти початок перельотів через продовження українським урядом карантинних заходів. На сайті авіакомпанії вже з'явилися квитки на рейси з 16 червня.

Як повернути гроші за квитки
Авіакомпанія Wizz Air, як і низка інших, пропонує ваучери у розмірі 120% від вартості квитка. Його можна використати впродовж наступних 24 місяців на придбання послуг і товарів Wizz Air.
Крім того, пасажири можуть отримати 100% грошового відшкодування, але це потребуватиме більше часу для виконання.
Пасажири, які забронювали квитки через туристичні та онлайн-туристичні агенції, повинні зв’язатися з компанією, у якої вони придбали квитки.

Коли відновлять авіасполучення
Рішення про відновлення польотів має ухвалити Кабінет Міністрів. Саме це узаконить діяльність авіаперевізників та відкриє авіапростір.
Наразі авіапростір відкритий лише для тих людей, які хочуть евакуюватися з-за кордону через коронавірус.
Міністерство інфраструктури розробило план відновлення регулярного пасажирського сполучення. Згідно з планом, запуск міжнародного авіасполучення в країни, які відкрили аеропорти для міжнародних рейсів, почнеться аж на третьому етапі – тобто не раніше 15 червня.
Автор: Альона Захарова