Logo
21 Лютого 2017, 20:25

Я – мама, а отже я – сильна. Мар’яні Гавриляк з Франківська терміново потрібна допомога у боротьбі з раком. РЕКВІЗИТИ

30-річна Мар’яна Гавриляк продовжує боротися з страшною хворобою – раком грудей. Зараз молодій мамі потрібна фінансова допомога на останню хіміотерапію.

1

WestNews нагадує, 28 серпня в Управлінні патрульної поліції в м. Івано-Франківську повідомили, що 30-річна інспектор відділу моніторингу Мар’яна Гавриляк захворіла на рак грудей.

Мар’яна Гавриляк працювала у патрульній поліції Івано-Франківська, але уже влітку дізналася про недугу. Тоді, тай зараз, небайдужі допомогли Мар’яні зібрати кошти на хіміотерапії, а потім і на операцію. За це молода мама щиро вдячна. Каже, що здаватися не збирається, бо є для кого жити – Мар’яна виховує 3-річного сина Гліба.

7

Жінка вкотре просить про допомогу, адже навіть не сподівалась, що лікування затягнеться на тривалий період. Зараз у Мар’яни коштів не так і багато, а остання хіміотерапія 28 лютого. Для процедури необхідно зібрати майже 65 тис грн. Станом на нині у хворої на рахунку 19 тис 200 грн. Загалом на лікування Мар’яни витрачено понад 600 тис грн. Додамо, що потрібно стільки ж, бо крім останньої хіміотерапії треба пройти цикли Герцептинів. А це 15 процедур, які коштують 50 тис грн.

Зараз у Мар’яни Гавриляк з’явилися проблеми і на роботі. Попередньо 150 днів молода мама знаходилася на лікарняному. Недавно жінку відправили на військово-лікарську комісію, яку Мар’яна уже встигла пройти. Журналістам WestNews розповіла, що незабаром до Управління патрульної поліції в м. Івано-Франківську мав би надійти лист про її непрацездатність. Також хворій оформляють інвалідність, відповідно у поліції працювати не можна. Тому молоду маму звільнять з органів. Щоправда, Мар’яна надіється, що її приймуть на роботу у патрульну поліцію, але на вільнонайману посаду.

2

Волонтер Денис Бондарчук-Грита в офіційній групі пише, що зараз хвора в Івано-Франківську, поряд з сином. Також волонтер закликав допомогти Мар’яні.

“Протягом року спільними зусиллями ми спрямовуємо свої дії на досягнення основної мети – зібрати кошти, необхідні для одужання Мар’яни Гавриляк. Нам це успішно вдається, та часом виникають невеликі фінансові проблеми. І тому, вкотре ми змушені звертатися до кожного з Вас з проханням допомогти молодій матусі отримати можливість стати здоровою.

Наразі Мар’яна перебуває поруч із маленьким синочком в Івано-Франківську, та думками готує себе до наступного важкого випробування. Вже 28 лютого 2017 року на неї чекає наступний блок хімії, вартість якого складає майже 65 тис гривень. Станом на сьогодні (19.02.2017р.) на рахунку є 19 200 грн (фото додається).

Щодо подальшого лікування Мар’яни Гавриляк, варто вказати, що на неї чекає ще 14 ін’єкцій Герцептину кожного третього тижня. Вартість одниниці препарату – 50 тис грн. Також дороговартісний аналіз та операційне втручання.

Сподіваємося на Вашу допомогу та підтримку у боротьбі молодої мами із смертельною хворобою. Дякуємо Вам за розуміння та щирість”, – йдеться у повідомленні Дениса Бондарчука-Грита.

3

4

Самі ж хіміотерапії Мар’яна Гавриляк переносить важко. Від останньої хімії дуже набрякла рука. Хірург оглянув хвору, щоб виявити, чи не утворився тромбоз.

5

Довідково про пройдений етап лікування Мар’яни Гавриляк:

Щодо лікування, то спочатку Мар’яні зробили 4 хіміотерапії, потім ще одну хімію Таксол/ Герцептин. Уже 6 хімію не робили – жінці на премедикації стало погано, тому вирішили одразу оперувати (Ред. – 260 тис грн). При операції повністю видалили дві молочні залози, поставили інпланти. Також робили розріз під рукою, щоб перевірити, чи не пошкоджені лімфатичні вузли. На щастя, вони виявилися здоровими. Зараз Мар’яні Гавриляк змінили хімію з Таксолу на Таксотерм, бо таку хвора переносить легше. Тобто, до операції жінка пройшла 5 хіміотерапій, а після операції залишається 4 хіміотерапії і 18 Герцептинів. Уже три хіміотерапії і два Герцептини пройдено. Відтак, інпектор відділу моніторингу УПП в м. Івано-Франківську Мар’яна Гавриляк має пройти останню хіміотерапію 28 лютого та 15 Герцептинів. Загалом хіміотерапій 9, а Герцептинів 19 циклів (Ред. – 1 раз на 3 тижні, вартість 1 ін’єкції – 50 тис грн).

6

Реквізити для допомоги:

Картка ПриватБанку 4731 2127 0154 9148

Pay Pal:

Tua05093@temple.edu (Контактна особа – Natalie Kurpel-Dosaeva)

GoFundMe: www.gofundme.com/2mb8v2yc

Офіційна групаwww.facebook.com/groups/765853763517606