Logo

"Я вражений тим, що бачив": Столтенберг відвідав українських військових у Великобританії

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг відвідав українських військових, які проходять підготовку у Великій Британії.

Як повідомляє сайт Альянсу, Столтенберг на початку свого візиту до Великої Британії високо оцінив підтримку України цією країною.

Зокрема, він приєднався до міністра оборони Великої Британії Бена Воллеса у південно-східному місті Лідд, у якому українські військові проходять підготовку за участі британських, канадійських і литовських інструкторів.

Столтенберг вважає навчання українських військових "важливим прикладом того, як Сполучене Королівство, яке є дуже цінним союзником НАТО, сприяє досягненню реальних змін".

Столтенберг зустрівся з українськими військовими у місті Лідд, де похвалив їх за налаштованість і мужність, тому що Збройні сили України продовжують протидіяти жорстокій і неспровокованій агресивній війні Росії.

"Я вражений тим, що бачив. Я бачив навички, самовідданість українських солдатів, які тут проходять навчання, і мене надихає те, як багато чого вони навчаються, як багато вони можуть досягти всього за кілька тижнів, і я впевнений, що це зробить реальний внесок на полі бою", - сказав Столтенберг.

Також сказано, що з часу незаконної анексії Криму у 2014 році, союзники НАТО, у тому числі Велика Британія, США, Канада Туреччина організували підготовку для тисяч українських військових.

 

 

 

Фото з відкритих джерел