Logo
2 Травня 2019, 15:35

Франківськ у розпалі підготовки до відзначення 357-річчя

Уже завтра, 3 травня, Івано-Франківськ порине у вир гучного, яскравого та гарячого святкування 357-го Дня народження, яке триватиме аж до 7 травня і подарує франківцям море незабутніх емоцій.

Так, в Івано-Франківську у рамках відзначення Дня міста відбудуться концерти, вистави, перформанси, ярмарки, дегустації, покази кінострічок, майстер-класи, велопробіг та навіть живі скульптури, пише Типовий Франківськ.

Місто сколихне і не дасть завмерти ні на секунду фестиваль "Карпатський простір", а також Свято ковалів. Чимало локацій,  відомих та талановитих гостей, смачна їжа та напої.

Серед найяскравіших подій - концерти гуртів "The Hardkiss", "Kazka" та "Vanotek&Enelі", перформативне дійство "Живі скульптури" й велопробіг "Всеукраїнський велодень". Усе це чекатиме на франківців уже від завтрашнього ранку.

А сьогодні місто швидким темпом готується до подій. Деякі сцени уже стоять напоготові, "одягнені у святкове вбрання", деякі ще лише часково зібрані, ярмарки також готуються до свого виходу завтра, а на локаціях з їжею роставляють столики.

Навіть хмари не псують краси Франківська, який готується до свого чергового Дня народження, а сонце тільки додає якравих кольорів у палітру майбутніх фестивалів та святкувань.