Logo
7 Січня 2022, 16:05

Як контролювати швидкість автомобіля та не отримати "лист щастя" за перевищення

Перевищення швидкості, яке зареєструвала камера автофіксації: де та як можна її контролювати.

Із введенням системи автоматичної фіксації порушень ПДР, яка запрацювала в Україні від 1 червня 2020 року, багато водіїв стали хвилюватися за перевищення швидкості.

Кожного разу, їдучи у справах, вони поглядають на спідометр, але це не завжди допомагає. Річ у тім, що деякі водії не орієнтуються на те, яка припустима швидкість можлива на певній ділянці шляху.

Аби не турбуватися щодо отримання "листа щастя", потирібно користуватися мобільними застосунками, які допоможуть вам контролювати швидкість вашого авто та попереджатимуть про її перевищення.

Зазначимо, що наразі камери автофіксації реєструють випадки перевищення швидкості, відео- та фотофіксацію проїздів перехресть вулиць та автострад на червоне світло, а також переміщення автівок смугою, призначеною для проїзду громадського транспорту.

Контроль швидкості авто + HUD

Ця програма призначена для попередження водія про перевищення швидкісного режиму під час руху за допомогою GPS.

Подібний застосунок корисний для тих, хто знає, яка припустима швидкість на певній ділянці. Водій може виставити максимальну швидкість, а в разі її перевищення або наближення до цього програма попереджатиме вас звуковим сигналом.

Окрім того, програма підраховує середню, максимальну швидкість шляху, а також кількість перевищень швидкісного режиму. В налаштуваннях також можна ввімкнути контроль мінімальної швидкості.

 

 

 

Фото з відкритих джерел ілюстроване