Logo
30 Серпня 2019, 18:42

Як освітяни готуються до нового навчального року

29 серпня, в місті відбулася освітянська конференція «Педагогічне партнерство як основа якісних змін в освітньому просторі міста».

Про це повідомляється на офіційному сайті міського голови Руслана Марцінківа.

"Обговорювали ремонти в закладах,  безпечне освітнє середовище, харчування дітей у школі, проведення освітнього форуму та інші важливі питання, які на часі перед початком навчального року", - йдеться в дописі.

У новому навчальному році 4400 педагогів навчатимуть 56 тисяч 500 дітей у освітніх закладах міста. Міський голова Руслан Марцінків наголосив, що освіта залишається пріоритетним для міста напрямком.

«Все літо у закладах освіти велися ремонти. Адже наше завдання – забезпечити належні умов для педагогів та маленьких франківців. Та головне завдання – зберегти педагогів. Адже саме вони виховують наших дітей разом з нами. А  діти –  це майбутнє нашого міста», – зазначив Руслан Марцінків.

У ході конференції також підписали угоду про співпрацю між Департаментом освіти та науки Івано-Франківської міської ради та Прикарпатським національним університетом імені В. Стефаника. Також міський голова вручив подяки та грамоти найкращим вчителям.