Logo
25 Квітня 2015, 14:47

Як працівники Івано-Франківського міськвиконкому на спартакіаді змагалися (ФОТО)

Сьогодні, 25 квітня, на базі КП «Муніципальний фізкультурно-оздоровчий центр» відбулася спартакіада серед департаментів, відділів, управлінь виконавчого комітету та депутатів Івано-Франківської міської ради.

1

«Це - традиційна спартакіада, яка відбувається з 2007 року щорічно. За винятком минулого року, у зв’язку з подіями в державі було прийнято рішення не проводити її. В цьому році відновили, адже ситуація більш-менш краща. Змагаємося у 8 видах: гиря, канат – силові види, інтелектуальні – шахи, шашки, ігрові – настільній теніс, волейбол та міні-футбол, а також -  стрільба», – розповів голова комітету фізичної культури і спорту Івано-Франківського міськвиконкому Віталій Матешко.

У цьогорічній спартакіаді взяло участь шість команд. Це - медичні працівники, команда виконавчого комітету міської ради, команда Управління архітектури та містобудування, «Водоекотехпром» , «Івано-Франківськтеплокомуненерго» та Управління освіти.

За словами Віталія Матешка, завдяки тому, що на спартакіаді представлені абсолютно різнопланові види спорту, кожен бажаючий працівник може проявити себе.

«Також дуже важливо, що, завдяки спартакіаді, люди мають можливість відволіктися від робочих моментів, мають, можна так сказати, «віддушину», прийти у вихідний день і порухатися», – зазначив він.

Голова комітету фізкультури і спорту сподівається, що більшості учасників  спартакіада піде на користь і багато задумуються над тим, щоб все-таки знаходити час для того, щоб займатися спортом та особистим здоров`ям.

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

16

12

18

17

21

20

22

24

23