Logo
17 Жовтня 2019, 14:10
Теги: газ

Як прикарпатці можуть керувати своїм газовим запасом онлайн

З 15 жовтня запрацювало інноваційне рішення, яке дозволяє більш ніж 51 тис клієнтам РГК оперативно і з максимальною вигодою використовувати куплений ними зимовий запас газу в рамках акції «Твоя енергонезалежність».

Споживачі можуть в онлайн-режимі вибрати період, в який їм вигідно використовувати газ із запасу, а також потрібний для цього обсяг (в діапазоні від 0 до 100%). Для клієнтів, які утримаються від заявок на управління, діють звичайні умови акції: вони за умовчанням отримають газ із запасу в ті місяці, коли його ціна виявиться нижче ціни ПСО, встановленої для інших споживачів.

Зимовий запас газу в рамках акції «Твоя енергонезалежність» придбали 51,1 тис клієнтів РГК. Загальний обсяг купленого ними газу досяг майже 62 млн куб.м

З 15 жовтня вони можуть в онлайн-режимі управляти своїм зимовим резервом. Для цього достатньо в Особистому кабінеті на 104.ua замовити НА ПОТОЧНИЙ МІСЯЦЬ необхідний їм Обсяг газу із придбаного запасу.

Заявку на поставку газу з зимового запасу на поточний місяць можна заповнити в будь-який його день - з 1 по 31 включно. 

Для учасників акції «Твоя енергонезалежність», які утримаються від заявок на управління, діють звичайні умови акції: вони за умовчанням отримають газ із запасу в ті місяці, коли його ціна виявиться нижче ціни ПСО, що встановленої для інших споживачів.

Використовувати газ, куплений в рамках акції «Твоя енергонезалежність», можна буде з 1 жовтня 2019 року по 31 березня 2020 року.

Якщо станом на 1 квітня 2020 року обсяг акційного газу не буде використаний, то відповідні кошти:

- зарахують як передплату в рахунок майбутніх платежів споживача;

- або повернуть споживачеві по його заявці.

Умови акції «Твоя енергонезалежність» відповідають Закону України «Про ринок природного газу», Правилам постачання природного газу, затвердженими постановою НКРЕКП від 30 вересня 2015 року № 2496 та Типовому договору постачання природного газу, затвердженим постановою НКРЕКП від 30 вересня 2015 року № 2500.