Logo
3 Травня 2019, 16:03

Як у Франківську курсуватиме комунальний транспорт найближчими днями

3, 4 та 5 травня в Івано-Франківську перекриють вулицю Незалежності у зв'язку із проведенням Міжнародного гала-концерту.

Як повідомляє КП "Електроавтотранс" у Телеграмі, вулицю перекриють орієнтовно з 17:30, пише Типовий Франківськ.

Маршрути №2 та №7 припинять свою роботу. Частина пасажирів маршруту №2 зможуть скористатися автобусним маршрутом №49 з/до АС-4 (нижче написана його схема руху).

Маршрут №3 почне курсувати за схемою "Обласна лікарня - Вокзал".

Маршрут №6 почне курсувати за схемою "Радіозавод" - Вокзал".

Автобусний маршрут №41-К почне курсувати з "Каскаду"-Вокзал-Франка-Коновальця і далі до Онкодиспансера/Міського кладовища. У зворотньому напрямку по вулиці Коновальця-Січових Стрільців-Орлика-Гузара-Дністровській-Василіянок-Гаркуші-Вокзал-Вовчинецька і далі до "Каскаду";

Маршрут №49 почне курсувати з АС-4 в об'їзд по вулиці Залізничній, Гаркуші, Франка, Коновальця. У зворотньому напрямку з Набережної по вулиці Галицькій-Дністровській-Василіянок-Гаркуші-Вокзал-Залізнична до АС-4.

Маршрут №55 курсує з Вокзалу по Гаркуші, Франка, Коновальця і по маршруту. У зворотньому напрямку без змін.

У КП зауважують, що рух всіх тролейбусів та комунальних автобусів буде здійснюватися за фактичним інтервалом без дотримання графіків руху.

Також 4 травня у зв'язку із проведенням Велодня в період з 9:30 до 13:00 можливе призупинення руху всіх маршрутів комунального транспорту. Рух за фактичним інтервалом без дотримання графіків руху.