Дозвольте вгадати ваше бачення ідеальної роботи: ви самостійно вирішуєте, коли працювати, а коли відпочивати, зарплатню отримуєте виключно в іноземній валюті й замість того, щоб кожного дня спостерігати понурі обличчя в офісі, насолоджуєтеся морським пейзажем? Здійснити задумане допоможе Ютуб. Заінтриговані?
Читайте й занотовуйте!
Усіх часом дратувала надокучлива реклама на Ютубі, та саме вона приносить основний прибуток власникам акаунтів і стимулює їх працювати далі. Ютубер отримує гроші з реклами, якщо глядач перегляне рекламний ролик довше 30 секунд або натисне на банер. Відповідно, чим більше людей зроблять це, тим вищим буде заробіток блогера. Попри поширену думку, кількість підписників і переглядів не свідчать про зароблені тисячі.
Деякі автори використовують хитріший спосіб: спершу «збирають» достатню кількість фоловерів, а потім «ненароком» згадують назви рекламних продуктів під час відео, після чого отримують гроші безпосередньо від рекламодавця.
Про які потенційні суми йдеться? Найпопулярніший канал на Ютубі належить шведському геймеру й відео-блогеру PewDiePie, прибуток якого становить близько 12 мільйонів доларів за останній рік. Як йому це вдалося? У 2010 році хлопець почав викладати на Ютуб відео, на яких грав у комп’ютерні ігри й у гумористичній формі коментував процес. На сьогодні, на його сторінку підписано близько 42 мільйонів користувачів, а відео зібрали 11 мільярдів переглядів. Завдяки такій популярності концерни замовляють у блогера рекламу й він періодично називає своїх спонсорів під час запису гри.
Ще одне джерело прибутків для ютуберів – продаж продуктів «власного виробництва»: книжок, пісень, одягу, аксесуарів… Наприклад, британка Zoella, яка з 2009 року веде блог про моду й стиль життя, випустила серію косметики під власним іменем і написала два романи-бестселери (перший роман побив рекорди продажу дебютних книг Дж. Роулінг, Дена Брауна і Е.Л.Джеймс разом узятих – 80 тисяч копій за перший тиждень). Також дівчина рекламує одяг, взуття і аксесуари «затверджених» нею дизайнерів. Тож якщо ви хочете почати свій бізнес, візьміть до уваги, що Ютуб – ідеальне місце для ненав’язливої реклами.
На Ютубі категорично ставляться до плагіату. Якщо ж він присутній у вашому контенті, керівництво сайту в найкоротший час видаляє акаунт.
«Секрет успіху відео» – це міф, натомість є правила, які дійсно працюють. Робіть кожне наступне відео кращим, ніж попереднє. Вдосконалюйте якість зйомки, контенту й монтажу. Останнє може стати вирішальним, як у випадку з канадським геймером VanossGaming. У 2015 році його канал зібрав 16 мільйонів підписників і 4 мільярди переглядів завдяки вмілому монтажу. Блогер експериментує з послідовністю подій у відео, гумористичними написами й звуковими ефектами. Зверніть увагу, що музику він використовує як засіб впливу на емоції глядачів. Якщо вам цікаво, як це відбувається, зазирніть сюди. Також читайте поради щодо редагування відзнятого контенту.
Ще один нюанс – не нехтуйте спілкуванням з підписниками, відповідайте на їхні коментарі, тоді вони почуватимуся «ближчими» до вас.
Відтак, щоб досягнути успіху на Ютубі, вам достатньо лише регулярно завантажувати цікавий контент. Головне – не здаватися, слава рідко приходить без наполегливої роботи. Для натхнення тримайте список зі 100 найпопулярніших каналів. Якщо не вірите у свої можливості, погляньте на Івана Рудського (нік – EeOneGuy), українця, який знаходиться на 130 сходинці за кількістю підписників і має понад мільярд переглядів.
Все у ваших руках!
Джерело: Studway Фото: sitebuilderreport.com/stock-up