Logo

Які країни залишилися відкритими для українських туристів: роз’яснення туристичної агенції «Еней»

Останніми днями Україна вийшла зі списку країн, рекомендованих до відвідування ЄС, але, попри все, більше ніж 12 країн Європи залишилися відкритими для українців.

Розповідає туристична агенція «Еней».

Де нас чекають і за яких умов розглянемо нижче.

- Чехія залишається відкритою для подорожей вакцинованих українців за тих самих умов, що і раніше.

- Австрія з 15 листопада вводить локдаун для невакцинованих від коронавірусу.

- Іспанія з 15 листопада дозволила в'їзд з України тільки при наявності сертифіката вакцинації. Також необхідно заповнити онлайн-форму на сайті spth.gob.es і зберегти QR-код. Іспанія визнає всі вакцини, зроблені в Україні.

- В’їзд до Італії без необхідності проходження 5-денної самоізоляції можливий при наявності форми Passenger Locator Form, яка доступна за посиланням https://app.euplf.eu/; довідки про негативний результат молекулярного або антигенного тестування на Covid-19 та відповідного «зеленого» сертифікату (Green Pass) європейського зразка про завершення повного курсу вакцинації.

- Франція дозволяє в'їзд тільки вакцинованим туристам.

- Польща. Від обов’язку перебування на карантині після перетину зовнішнього кордону ЄС звільнено осіб, які пройшли повний курс вакцинації, і минуло 14 днів після отримання останньої дози вакцини.

- Угорщина, що приймала нас раніше без всіляких обмежень, з 15 листопада вимагає ПЛР - тест (не антиген), або повний курс вакцинації тільки на в’їзд авіаційним транспортом. Для наземного перетину кордону все залишається без змін.

Якщо ви не побачили країни, яку ви збираєтесь відвідати, ви можете звернутись до менеджерів даної фірми, які запропонують авіаквитки та пакетні тури, дадуть актуальну інформацію про в'їзд, оформлять страховий поліс та підшукають комфортні готелі.

Адреса туристичної агенції «Еней»:

М. Івано-Франківськ
Вул. Івана Мазепи 11,
телефонуйте за номером:
- 050 373 2293,
- viber 067 371 3518.

 

 

На правах реклами