Logo
23 Червня 2020, 13:49

Які населені пункти Прикарпаття найбільше постраждали від паводку

Через випадання інтенсивних опадів на території Івано-Франківської області різко піднявся рівень води у місцевих потічках і річках. Внаслідок цього підтоплені дороги, мости і житлові будинки.

Про це повідомили в пресслужбі поліції області, пише Типовий Франківськ.

Правоохоронці і рятувальники докладають максимум зусиль, щоб евакуювати людей, свійських тварин, надають допомогу постраждалим, забезпечують охорону публічного порядку, а на дорогах регулюють рух транспорту на проблемних територіях.

"Впродовж двох днів падають інтенсивні дощі. Ситуація в області погіршується. Багато будинків затоплено. Поліцейські працюють в посиленому режимі. Просимо людей не підійматися в гори, не їхати на сплави, особисто по Черемошу.  Багато господарських будинків затоплено. Патрулюємо автомобільні шляхи, обмежуємо рух і нагадуємо людям що варто утриматися від поїздок. Залучено близько 90 поліцейських для ліквідації негоди. Є багато людей які потребують допомоги. Телефонуйте на лінію 102", - коментує начальниця сектору комунікації у поліції Івано-Франківської області Христина Максимчак.

Станом на 12:30 23 червня підтоплені 73 населені пункти, в одинадцятьох районах затоплено 450 домогосподарство, а також зруйновано 6 дерев'яних мостів і частково розмито дороги.

Найбільше від опадів постраждали такі населені пункти районів області:

- Верховинський район (Бистрець, Дземброня, Зелене, Явірник, Пробійнівка, Голошино, Білоберізка ОТГ, Перехресне, Кохан, Волова, Довгопілля, Поляки, Стебні, Довгі Толоки, Яблуниця).

- Коломийський район (Черемхів, Лісний Хлібичин, Велика Камянка, Казанів, Корів, Жукотин, Коршів).

- Калуський район (Калуш, Кадобна, Кропивник, Сівка Калуська, Пійло, Довга Калуська, Тужилів, Голинь, Добровляни).

- Тисменицький район (Тисмениця, Угринів, Ямниця, Майдан, Старий Лисець, Лисець, Чорнолізці, Слобідка, Клузів, Рибне).

- Долинський район (Долина, Оболоня, Новоселиця, Старий Мізунь, Белеїв, Тростянець, Рахиня, Солуків, Кропивник, В. Тур'я, Княжолука, Пациків, Раків, Надіїв, Тяпче).

- Рожнятівський район (Нижній Струтин, Верхній Струтин, Небилів, Перегінське, Спас, Брошнів, Петранка, Липовиця, Луги, Лоп’янка).

- Косівський район (Тюдів, Розтоки, Кути, Косів, Розтоки, Пістинь, В.Рожен).

- Богородчанський район (Солотвин, Жураки, Марковка, Глибоке).

- Тлумацький район (Гончарів, Обертин).

- Снятинський район (Княже).

- Яремчанська міська рада (Микуличин, Татарів, Ворохта).

- Надвірнянський район (Ланчин, Зелена).

- Городенківський район (Росохач, Виноград).

Також 3 села без світла у Тисменицькому районі: Слобідка, Клузів, Рибне.

Поліцейські посилено працюють та допомагають громадянам. Якщо потрапили у небезпек та потрібна допомога - телефонуйте на «102»