Logo
27 Липня 2021, 14:35

Які нові онлайн-послуги готують у ЦНАПі Івано-Франківська

У Центрі надання адміністративних послуг Івано-Франківська готують нові сервіси в межах додатку і порталу "Дія". 

Про це розповів керівник Івано-Франківського ЦНАПу Богдан Питель під час ефіру на Суспільному Карпати.

Франківці, як і більшість українців вже ознайомлені з додатком "Дія", який дозволяє зручно і швидко отримати, перевірити державну послугу онлайн.

Фахівці працюють над удосконаленням роботи додатку, зокрема плануються нові послуги  у двох напрямках.

Перший напрямок у якому хочуть спростити систему оплати для клієнтів, які займаються реєстрацією речових прав на нерухоме майно.

"Ми активно працюємо з Мінцифрою у частині створення QR-кодів біля державних реєстраторів, коли клієнти будуть проводити реєстрацію чи отримувати певну інформацію, — говорить Богдан Питель. — З допомогою сканування клієнт може оплатити за допомогою банківських карток, які завантажені на смартфоні. Ця інформація буде автоматично з’являтися на робочому столі державного реєстратора".

Другий напрямок – реєстрація та зняття з місця проживання онлайн. Окрім оформлення біометричних документів, ця послуга топова. Клієнти зможуть реєструвати своє місце проживання та знімати з місця реєстрації, не звертаючись до державної установи взагалі".

"А коли ви бажатимете до когось зареєструватися, але ви не є власником, то цій людині буде надходити повідомлення про те, що ви хоче зареєструватися у її житлі. І тоді власник має дати згоду на реєстрацію у застосунку "Дія". Це зручно й одразу фіксується у системі", — зазначає Богдан Питель.

Фото з відкритих джерел ілюстративне.