Logo
12 Лютого 2020, 19:22

Якісне місцеве самоврядування: ВО "Платформа громад" презентували на Рогатинщині

В Рогатині представили нову політичну силу - всеукраїнське об'єднання «Платформа Громад».

Її осередки вже зареєстровані у 16 областях. Політична сила має на меті об'єднати активних громадян, керівників територіальних громад та просто небайдужих людей до життя свого міста чи села. Керівники партії закликають відійти від, так званої, великої політики, а зосередитися на інтересах місцевого рівня аби змінити ставлення людей до місцевої політики, йдеться на сайті "Платформа Громад".

Правила, якими керуватиметься партія – вільна людина, заможна родина, сильна громада та Соборна Україна. 

 
За словами голови всеукраїнського об'єднання "Просвіта" Рогатинщини Світлани Даниляк, назва політичної сили уже акцентує на місцевих громадах.

"Тут десь зібралися хороші люди району, воїни АТО, фермери, підприємці, вчительська, медична інтелігенція, сільські голови- всі вони можуть і десь повинні представляти інтереси тої чи іншої громади на різних рівнях місцевого самоврядування", - зазначає Світалан Даниляк.

Загалом під час зустрічі йшлося про те, що основне завдання об'єднання та її майбутніх членів – чути один одного аби спільними зусиллями вирішувати проблеми громад.

"Своїми хорошими діями, справами, будемо консолідувати навколо себе активних людей які хочуть змін, які хочуть бачити наше Прикарпаття, нашу Рогатинщину самодостатньою, розвиненою, комфортною для проживання", - зазначають учасники зустрічі.

Депутат Івано-Франківської обласної ради Ігор Тринів, акцентував на важливості чути громаду.

"Щоб ми почули в першу чергу: вчителя, лікаря, щоб ми почули кожного жителя нашого Рогатина і Рогатинського району, який проживає на теренах Рогатинщини. І ми сьогодні повинні вирішувати ті проблеми тільки разом з об'єднаною громадою", - резюмує депутат. 

"Платформа Громад" офіційно заявила про дві головні складові сильної та незалежної держави, які вона підтримуватиме.

"Що мені імпонує в даній політичній силі те, що раніше ніхто не заявляв -  держава, церква та армія взаємопов'язані. Без цих складових не може бути єдиної незалежної Української держави", - переконаний боєць Володимир Глинзер.

Презентація політичної сили вже відбулася у Івано-Франківську та декількох районних центрах області.

Лише через місцеве самоврядування та якісні зміни на місцях партія досягатиме поставленої мети - зробити сильною всю країну.