Logo
21 Січня 2018, 10:30

Якщо перевізники страйкуватимуть, усі франківські тролейбуси вийдуть на маршрути

Днями поширювалася інформація про ймовірне часткове або повне припинення роботи приватних перевізників у понеділок, 22 січня. 

тролік

Тому КП “Електроавтотранс” ІФ переведено на посилений режим роботи, пише Галка.

У понеділок на тролейбусних маршрутах міста, в разі “страйку” приватних перевізників, працюватиме 38 одиниць транспорту.

Маршрут №1 – чотири спарених тролейбуса в двозмінному режимі; маршрут №2 – шість тролейбусів; маршрут №3 – три тролейбуса у двозмінному режимі; маршрут №4 – три тролейбуса; маршрут №6 – шість тролейбусів, три спарених; маршрут №7 – вісім тролейбусів, шість спарених; маршрут №8 – чотири тролейбуса; маршрут №10 – чотири тролейбуса.

“Також просимо Вас ставитися із розумінням до ймовірної великої наповненості салонів тролейбусів. Втім, не забувайте оплачувати за проїзд. Маршрути працюватимуть за спецрежимом, графіки які розміщені на зупинках тимчасово будуть неактуальними”, – йдеться у спільноті КП “Електроавтотранс” ІФ.

Нагадаємо, наприкінці минулого року перевізники ініціювали громадські слухання щодо підвищення тарифу на проїзд в місті або зміну правил перевезення пільговиків (ФОТО, ВІДЕО). Тоді міський голова Руслан Марцінків заявив, що вимоги перевізників безпідставні, і їм краще задуматися над покращенням послуг.