Logo
14 Березня 2019, 21:00

Яремчанський міський суд отримав суддю

14 березня 2019 року Вища рада правосуддя розглянула матеріали про відрядження як тимчасове переведення десяти суддів.

До Вищої ради правосуддя надійшло подання Вищої кваліфікаційної комісії суддів України з рекомендацією про відрядження суддів для здійснення правосуддя до іншого суду того самого рівня і спеціалізації, інформує прес-центр судової влади України.

Комісія розглянула питання та прийняла рішення про внесення до Вищої ради правосуддя подання з рекомендацією про відрядження суддів для здійснення правосуддя із додержанням порядку його прийняття, за згодою суддів на відрядження.

Рішення прийняли на підставі визначених Порядком відрядження судді до іншого суду того самого рівня і спеціалізації (як тимчасового переведення), затвердженим рішенням Вищої ради правосуддя від 24 січня 2017 року, і наявних у Комісії матеріалів, що свідчать додані до подання документи.

Комісія дійшла висновку, що відрядження суддів надасть змогу врегулювати навантаження суддів та забезпечить належні умови для доступу до правосуддя у відповідних судах.

Вища рада правосуддя ухвалила відрядити для здійснення правосуддя строком на один рік з 29 березня 2019 року суддю Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області Польську Мирославу Василівну – до Яремчанського міського суду Івано-Франківської області.

Раніше головою Яремчанського суду був суддя Андрій Іванов, якого перевели із Перевальського районного суду Луганської області.