17 Грудня 2020, 20:01
Теги: чемпіонат

Юна прикарпатська спортсменка здобула бронзову медаль на чемпіонаті Європи з тхеквондо

12-річна спортсменка з Івано-Франківська здобула бронзову медаль на чемпіонаті Європи з тхеквондо.

Про це повідомляє пресслужба ІФ ОДА, пише Типовий Франківськ.

На початку грудня у місті Сараєво (Боснія та Герцеговина) відбувся чемпіонат Європи з тхеквондо серед кадетів, друге місце на якому виборола прикарпатська спортсменка Ярина Костюк. З цієї нагоди в обласній державній адміністрації відбулася пресконференція, під час якої призерка поділилася враженнями від поєдинків та розповіла про підготовку до змагань.

Зазначалося, що участь на чемпіонаті брали 180 спортсменів із 20-ти країн Європи. Ярина Костюк здобула бронзу у ваговій категорії до 33 кг, поступившись за вихід у фінал майбутній чемпіонці. У підсумку збірна команда України здобула перше командне місце серед кадетів та третє командне місце серед кадеток. У загальному ж заліку збірна команда України посіла друге місце.

Вітаючи призерку із перемогою, заступник начальника управління спорту облдержадміністрації Костянтин Лисейко побажав їй тріумфальних виступів та легких поєдинків, щоб завжди на високому рівні представляла Прикарпаття та Україну на європейських і світових змаганнях.