Logo
20 Жовтня 2014, 09:19

Юні франківські авіамоделісти зібрали безпілотник для правоохоронців (ФОТО)

Міні-комп'ютер у повітрі, що працює у режимі он-лайн, передадуть працівникам спеціальної роти міліції, котрі несуть службу в зоні АТО. Але спочатку учні авіамодельної лабораторії запросили до себе міліціонерів та навчають управляти технікою.

безпілотник

Креслення з інтернету, виробництво вихованців міського центру науково-технічної творчості, деталі закуповували волонтери, а у підсумку - модель, що може підніматись на висоту 7-ми кілометрів і передавати зображення у режимі он-лайн. Він має можливість знімати в реальному часі, а коли наводить об’єкт, то може приблизити його. Модель так нашпигована мікро-чіпами, що по суті є міні-комп'ютером у повітрі.

Цей безпілотник хоч і зібраний учнями авіамодельної лабораторії, але не поступається професійному, повідомляють в СЗГ УМВС Українив Івано-Франківській області.

Юний авіамоделіст Тарас розповідає, що раніше такі моделі були просто іграшкою, розвагою чи видом спорту, а сьогодні – річ, що може врятувати людські життя.

Вже скоро прикарпатці передадуть авіамодель бійцям спеціальної роти міліції. Але перш ніж віддати техніку, авіамоделісти вчать міліціонерів працювати з нею. Доки триватиме навчання, усі колективно докладають максимум зусиль, щоб обладнати безпілотник ще й тепловізором, а це дасть змогу літати у розвідку і вночі.

Прикарпатські правоохоронці щиро вдячні за підтримку та допомогу краян, адже ця техніка фіксує систему град, важку артилерію, а це, звичайно, допоможе зберегти найдорожче - життя.

безпілотник1

безпілотник2

безпілотник3