Logo
26 Серпня 2016, 18:45

Юний франківець пройшов до фіналу престижного пісенного конкурсу

Уже незабаром, 10 вересня, у прямому ефірі Першого Національного каналу відбуватиметься фінал „Дитячого Євробачення”, під час якого діти змагатимуться за право представляти Україну на конкурсі в Мальті. Серед фіналістів конкурсу – мешканець села Вовчинець Івано-Франківської міськради Денис Родін.

родін1

„Денис – надзвичайно обдарована дитина, хлопчик з тембром голосу, який називають „сріблястим”. Вперше я його почула, працюючи в журі на одному з конкурсів. Було багато учасників, ми слухали одного конкурсанта за іншим і так – понад тисячу дітей. І тут на сцену виходить учасник, від якого не можеш відвести очей, і розумієш, що цей голос просто заворожує.

Я одразу попросила Денисового вчителя музики, аби цей хлопчик прийшов до мене на заняття. І саме тоді довідалася, що сім’я Дениса переживає дуже важкі часи. Його батько в той час перебував в зоні АТО”, – розповідає керівник Школи розвитку сучасних мистецтв „Star Team” Ірина Батюк.

За її словами, спочатку з Денисом було досить складно працювати, хлопчик був закритим, видно було, як він хвилюється за свого батька і як йому важко.

Але Дениса врятувала музика, врятувало те, що він потрапив у своє, творче середовище. Він почав відживати, знову став дитиною, яка спілкується з однолітками і якій не чужі дитячі радощі.

родін2

„Протягом року Денис Родін став переможцем багатьох конкурсів, виступав на різних сценах. І при цьому не втратив свою харизму. Я часто спостерігаю, як діти, потрапивши на велику сцену, стають штучними, втрачають свою унікальність. І це неправильно. Тому завдання викладача вокалу – відкрити природу дитини, її внутрішній світ”, – наголошує Ірина Батюк.

До виступу у фіналі „Дитячого Євробачення” Денису Родіну допомагає підготуватися велика команда. Це хореограф Катерина Горіна, викладачі вокалу Ірина Батюк та Діана Королюк, Денису допомагають одні з найдосвідченіших в плані вокалу дітей Івано-Франківська, двічі фіналісти „Євробачення” гурт „Фреш” – Наталя Садова, Інна Шешорак і Вікторія Рудковська. Стиль дітям підбирав дизайнер Григорій Лаврук, над сценічним образом працювала викладач акторської майстерності Мар’яна Клюба. З написанням пісні Денису допоміг автор, композитор та музикант Євгеній Чичановський. Аранжування зробив Роман Калин.

На конкурсі Денис Родін представить пісню, яка, і на це сподіваються усі, хто долучився до її створення, уже в скорому часі об’єднає усіх українських дітей в посилі любити Україну, адже Україна – це наша мама і про це потрібно завжди пам’ятати.